Bielmeier BHG 685.0

Bílá

• spolehlivý

Dobře fungující termostat a časový spínač

• , zakoupeno v Bielmeier Hausgeräte s.r.o.

Jednoduchá obsluha, příznivá cena a hlavně je to jeden z mála zavařovacích hrnců, který začne počítat čas až po dosažení nastavené teploty. To znamená nastavím, zapnu a o víc se nestarám.

Příkon
2000 W
6.9 kg
Barva
Bílá

Zavařovací hrnec Bielmeier BHG 685.0

Výhody:

K zavařování a sterilizaci ovoce a zeleniny

Použitelný na mnoha místech díky vlastnímu topnému zdroji

Nastavitelná konstantní teplota pomocí termostatu

Vhodný také pro přípravu pokrmů díky uzavřenému dnu

Individuální vaření bez chemických přísad, velkého množství cukru nebo ochucovadel

Podrobné informace:

Příkon: 2000 W

Časový spínač na 120 min. (Časový spínač se spustí až po dosažení zvolené teploty!), možnost nastavit nepřetržitý chod

Regulace teploty: od 30°C do bodu varu

Ochrana proti přehřátí a chodu naprázdno

• Stupeň pro odšťavňování: použitelný pouze se speciálním odšťavňovacím nástavcem BHG 630.0 (není součástí dodávky)
  • Objem nádoby: 29 l (místo pro 14 - 18 zavařovacích sklenic)

Světelná kontrolka

Rošt na zavařovací sklenice

Dvouvrstvý smalt odolný proti kyselinám

Oddělený topný a varný prostor

Vnitřní rozměry (výška x ø): 290 mm x 353 mm

Praktický úložný prostor pro síťový kabel

Barva: bílá/černá

• spolehlivý

Dobře fungující termostat a časový spínač

• , zakoupeno v sptrading.cz

• Splnil mé očekávání.
    • Nepřesné informace o produktu.
    • Obsah místo 29.litrů jen 27.
    • Příkon místo 2000 W jen 1800 W.

Jinak ůplná spokojenost.

• , zakoupeno v Bielmeier Hausgeräte s.r.o.

• Naskladam sklenice, nastavim teplotu, casovac a jdu si po svych. Remeslne pusobi dobrym dojmem.
    • Hrnec by si zaslouzil kovove viko namisto plastoveho, spis pro celkovy dojem nez pro funkcnost.
    • Kvuli preklepum v navodu mi chvili trvalo, nez jsem pochopil, jak spravne spustit rezim s casovacem (popisky ovladani na hrnci jsou nemecky), nastesti anglicky navod je spravne

Dobra koupe, zvladl uz nekolik vln zavarovani a neni moc co vytknout. Pokud neumite ani slovo anglicky ani nemecky, jen varuji pred nekolika preklepy v ceske sekci navodu, ktere umoznuji dvoji vyklad zrovna v miste, ktere popisuje, jak nastavit rezim s casovacem. Nejlepsi je cist si navod v originale nebo anglicky a/nebo za pomoci prekladace.

Jedna zvlastnost, kterou jsem byl neprijemne prekvapen - u hrnce je vyslovne uvedeno, ze se nesmi preklapet. To znamena, ze pokud by se tim chtel clovek ridit, vodu po zavarovani musi vylit naberackou - nevim, jestli je to norma pro vsechny typy, ale je to dost neprakticke.

• , zakoupeno v Bielmeier Hausgeräte s.r.o.

• Naskládám sklenice, nastavím teplotu a čas a jdu si po svých.

Kam se hrabe zavařování v obyčejném hrnci.

• , zakoupeno v ELESHOP

• Zlepšit srozumitelnost návodu. Kdy nastavovat časovač.

Celkem dobrý pomocník.

• , zakoupeno v Bielmeier Hausgeräte s.r.o.

• výrobek používám již pátým rokem, jsem s ním maximálně spokojená
    • byl mi doporučen
    • nejsou mi známy

- výrobek mám již pátým rokem, jen samá spokojenost
    - zavařování je jednoduché
    - produkt používám dosti často jeho obsluha je jednoduchá
    - ano,

• , zakoupeno v ELESHOP

Výrobek jsem hned využila při zavařování okurek (56 sklenic). maximální spokojenost.

• , zakoupeno v Elektro Spáčil

• zavařovací hrnec šetří čas strávený nad obyčejným neautomatickým hrncem, snadná manipulace, snadné ovládání, používán krátce, ale zatím vřele doporučuji. Na obyčejné zavařování a pro nenáročné uživatele je to perfektní.

Sháněla jsem zavařovací hrnec pro tchyni, v jednom elektru mi jej nabízeli o tisícoku draží, tak jsem se podívala na net a našla úplně stejný v elektru Spáčil a ještě s dopravou zdarma, bylo hned rozhodlé, hrnec je zatím používán krátce, ale jsme naprosto spokojení, hlavně tchyně, která jej využívá momentálně k zavařování meruněk a broskví. Jednoduchý, snadná manipulace, opravdu doporučuji.