Orion President 27 l

Orion President 27 l

2 349 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z ONLINESHOP.cz

Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 47 514 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Do měsíce • 1 variantaZdarma96 % • 85 876 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Do 3 dnů • 1 variantaDárek65 Kč97 % • 994 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekZdarma98 % • 4 407 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 3 518 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta89 Kč95 % • 10 238 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma92 % • 2 892 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta119 Kč91 % • 45 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč80 % • 416 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta85 Kč95 % • 224 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 variantaZdarma3 neověřené recenzeDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma96 % • 2 267 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 5 370 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Do týdne • 1 variantaZdarma2 neověřené recenzeDalší informace

smalt

• , zakoupeno v Kuchyňsképotřeby.cz

• Funguje
  • , zakoupeno v Orion

Již jsem v něm 3x zavařovala a jsem spokojená. Škoda jen, že nemá čitelný displej ( jako hrnec mojí sousedky - je to jiný druh - ona má nerez hrnec s displejem a já smalt a protože jsem seniorka, špatně vidím na čísla=teploty a čas.
    Koupě to byla docela dobrá a myslím, že je to vhodný produkt pro všechny kuchařinky :-))) Škoda, že nemá dobře čitelná displej s velkými číslicemi - které tam navolím.

• , zakoupeno v 4home.cz

• U klasického zavařovacího hrnce se musí teplota hlídat,kdežto u elektrického ji hlídá termostat. Také při zavařování v elektrickém zavařovacím hrnci není v místnosti takové vedro,jako od plotny.

Příkon
Typ
elektrické
Materiál
smalt

Zavařovací hrnce se smaltovaným povrchem, který se velmi snadno čistí. Objem 27 litrů je dostačující pro 11 standardních sklenic s obsahem 0,75 litru nebo 34 sklenic s obsahem 0,37 litru. Hrnec má plynule nastavitelný časovač od 20 do 120 minut a termostat od 50 do 100° Celsia a různé další bezpečnostní prvky. Rukojeti jsou tepelně izolované, na boku hrnce je výpustný kohout. Hrnec je možné použít mimo zavařování i pro ohřev a stáčení různých tekutin – čaje, svařeného vína apod. Objem: 27 litrů Rozměry: výška 29 / průměr bez držadel 37, s držadly 46 cm Příkon: 1800 W. Napájení: 220 – 240 V Termostat 50 až 100° C, plynule nastavitelný. Časovač od 20 do 120 minut, plynule nastavitelný. Ochrana proti přehřátí a vyvaření tekutiny. Světelná signalizace zapnutí. Tepelně izolované rukojeti Výpustný kohout

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Kuchyňsképotřeby.cz

• Funguje
  • , zakoupeno v Orion

• Ten hrnec nefunguje,třikrát opravován,nakonec mě byly vráceny peníze.Nepodařilo se s ním zavařit ani jednu dávku ovoce
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v 4home.cz

• , zakoupeno v Orion

Hodnocení lze poslat až po sezoně.

• Hrnec jsem zakoupila v měsíci květnu, abych byla připravená na "zavařovací sezónu". Hrnec jsme "zajížděli" dle návodu, ke konci sterilace se najednou v hrnci zajiskřilo a byl po smrti. Druhý den jsem jela hrnec vrátit a po dlouhých peripetiích, mě prodavačka až po telefonickém hovoru až k výrobci mě vyměnila hrnec nový. Opětovně jsem s nadšením vybalila hrnec a dle návodu jsem spustila. Vždyť na mě čekalo 38 nezavařených sklenic s předešlého dne. Hrnec " umřel " opětovně, shořel termostat.ZA MĚ ROZHODNĚ NE !!!
    • Nyní se modlím, aby mi byly navráceny peníze, které jsou při koupi tohoto za mne bohužel "šmejdu", nemalé. Zajela jsem tedy do vedlejší ulice a zakoupila plně automatický zavařovací hrnec DOMO a jsem neskutečně spokojená.

- zbytečná překombinovaná manipulace na knoflících
    - při celém cyklu sterilace nedohřívá
    - krátký přívodní kabel

• , zakoupeno v ELPOS-domacnost.cz