Sencor SPP 3200SS

TOP 30 v kategorii Zavařovací hrnce

Sencor SPP 3200SS

Multifunkční zavařovací hrnec s kapacitou 14 zavařovacích sklenic slouží k zavařování a sterilizaci, pro konstantní ohřev nebo k zahuštění džemů. Určitě vás potěší i snadná údržba...
2 699 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z ONLINESHOP.cz

Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 47 702 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma95 % • 16 190 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma94 % • 12 978 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená zárukaDoplňkové službyZdarma99 % • 10 706 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 6 242 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená zárukaDoplňkové službyZdarma100 % • 3 500 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma94 % • 39 409 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma95 % • 342 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 108 539 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 26 305 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 643 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta89 Kč94 % • 29 216 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma96 % • 10 817 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta80 Kč95 % • 10 392 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma91 % • 9 355 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 variantaZdarma91 % • 7 821 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekZdarma97 % • 4 146 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta35 Kč95 % • 6 190 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč92 % • 512 364 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace

Domácí výroba zavařenin umožňuje kontrolu nad množstvím přidaného cukru a jiných ingrediencí jako barviva, aromata, konzervanty a chemické látky v podobě E. Zavařovací hrnec Sencor SPP 3200SS je vhodný k zavařování a sterilizaci ovoce, zeleniny, omáček, džemů, přesnídávek či masa; pro přípravu a konstantní ohřev nápojů, polévek, omáček nebo zahušťování šťáv či džemu. Mezi největší výhody přístroje patří objem 27 litrů, dvojnásobné bezpečnostní jištění a vestavěný výtokový kohout, vhodný pro stáčení svařeného vína, čaje, punče nebo jiných horkých nápojů. Hrnec umožňuje automatickou regulaci teploty pomocí plynule nastavitelného termostatu v rámci 30-100 stupňů. Dozajista vás potěší jednoduchá údržba - hygienická nerezová ocel se snadno čistí a nemá vliv na chuť ani vůni jídla.

S objemem 27 litrů zavařím pěknou porci sklenic

Co s ovocem a zeleninou po úrodném období? Něco sníst, něco zamrazit a samozřejmě i zavařit. Jsem zavařovací hrnec a zavařím kromě kompotů, marmelád a přesnídávek z vaší úrody i různé čalamády, masa, omáčky, vývary a mnohé další. Se svým objemem pojmu až 14 velkých zavařovacích sklenic najednou, a to už je slušná porce surovin. Největší benefit při domácím zavařování je hlavně povědomí o tom, co zavařujete!

Příkon
elektrické
Materiál
nerez

• , zakoupeno v Spořílek.CZ

• Rychlé a jednoduché nastaveni, upozornění zvukem na dosažení teploty i ukončení varu.
  • , zakoupeno v planeo.cz

Snadná obsluha a údržba, super.

• , zakoupeno v APOLLOs.cz

elektrické
Materiál
nerez

Domácnosti posloužím jako zavařovací hrnec a várnice

Kromě zavařování mohu spolehlivě připravit kávu, čaje, omáčky, polévky, svařák, mošt a pokud jste hodně šikovní, můžete si ve mně uvařit i domácí pivo. Nejen, že tyto dobroty připravím, ale udržuji je i konstantně teplé po dobu, kterou si sami určíte. Veškeré nápoje pohodlně napustím pomocí kohoutku a jejich množství si lze ručně regulovat. Pro nandání dobré porce jídla stačí odejmout plastové víko s praktickým úchopem a nandavání gulášku může začít. Jelikož jsem objemný, můžete mě využít i na větší sešlosti, zabijačku, pro rautové pohoštění atd. Vždy mě jednoduše umyjete a můžete mě používat dál. Můj výrobní materiál je hygienická nerezová ocel, kterou zajišťuji, že při každém použití budu vypadat i vonět jako nový.
Domácnosti posloužím jako zavařovací hrnec a várnice

Pro své fungování využívám dva zavařovací režimy

Pojďme spolu zavařovat a vařit! Umožňuji nastavení dvou režimů. S prvním nastavím čas zavařovaní až na 12 hodin a teplotu 30–100 stupňů a po zapnutí spustím odpočet. O ten druhý se nemusíte vůbec starat, protože s ním udržuji nepřetržitý provoz v teplotě, kterou mi nastavíte. Tento přehledný způsob ovládání si 100% oblíbíte během chviličky. Disponuji displejem, na kterém zobrazuji veškerá aktuální nastavení pro tu nejlepší přehlednost v každém kroku. Veškerá nastavení jsou maximálně snadná a intuitivní prostřednictvím názorných tlačítek.
Pro své fungování využívám dva zavařovací režimy

Jsem bezpečný s dvojitým jištěním

Jelikož intenzivně pracuji, musím být i plně bezpečný pro veškerou manipulaci či případy, že budu zapnutý omylem nebo naopak mě někdo zapomene vypnout po vyčerpání tekutin. Proto mám vysoce stabilní základnu a dvě pojistky, které mi zajišťují plynulý a bezpečný provoz.
Jsem bezpečný s dvojitým jištěním

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta89 Kč94 % • 29 216 recenzíDalší informace

S objemem 27 l zavařím pěknou porci sklenic.
Co s ovocem a zeleninou po úrodném období? Něco sníst, něco zamrazit a samozřejmě i zavařit. Jsem zavařovací hrnec a zavařím kromě kompotů, marmelád a přesnídávek z Vaší úrody i různé čalamády, masa, omáčky, vývary a mnohé další. Se svým objemem pojmu až 14 velkých zavařovacích sklenic najednou, a to už je slušná porce surovin. Největší benefit při domácím zavařování je hlavně povědomí o tom, co zavařujete!

Domácnosti posloužím jako zavařovací hrnec a várnice.
Kromě zavařování mohu spolehlivě připravit kávu, čaje, omáčky, polévky, svařák, mošt a pokud jste hodně šikovní, můžete si ve mně uvařit i domácí pivo. Nejen, že tyto dobroty připravím, ale udržuji je i konstantě teplé po dobu, kterou si sami určíte. Veškeré nápoje pohodlně napustím pomocí kohoutku a jejich množství si lze ručně regulovat. Pro nandání dobré porce jídla, stačí odejmout plastové víko s praktickým úchopem a nandavání gulášku může začít. Jelikož jsem objemný, můžete mě využít i na větší sešlosti, zabijačku, pro rautové pohoštění atd. Vždy mě jednoduše umyjete a můžete mě používat dál. Můj výrobní materiál je hygienická nerezová ocel, kterou zajišťuji, že při každém použití budu vypadat i vonět jako nový.

Pro své fungování využívám dva zavařovací režimy.
Pojďme spolu zavařovat a vařit! Umožňuji nastavení dvou režimů. S prvním nastavím čas zavařovaní až na 12 h a teplotu 30–100 °C a po zapnutí spustím odpočet. O ten druhý se nemusíte vůbec starat, protože s ním udržuji nepřetržitý provoz v teplotě, kterou mi nastavíte. Tento přehledný způsob ovládání si 100 % oblíbíte během chviličky. Disponuji displejem, na kterém zobrazuji veškerá aktuální nastavení pro tu nejlepší přehlednost v každém kroku. Veškerá nastavení jsou maximálně snadná a intuitivní prostřednictvím názorných tlačítek.

Jsem bezpečný s dvojitým jištěním.
Jelikož intenzivně pracuji, musím být i plně bezpečný pro manipulaci a případy, že budu zapnutý omylem nebo naopak mě někdo zapomene vypnout po vyčerpání tekutin. Proto mám vysoce stabilní základnu a dvě pojistky, které mi zajišťují plynulý a bezpečný provoz.
1. Pojistka proti přehřátí
2. Ochrana proti přehřátí při provozu na prázdno

Mé hlavní přednosti

• Kapacita až 14 zavařovacích sklenic
  • Funkce udržovaní teploty i nepřetržitě
  • Multifunkční využití

Funkce a vlastnosti
K zavařování a sterilizaci ovoce, zeleniny, omáček, džemů, přesnídávek, masa aj.
Vhodný pro přípravu a konstantní ohřev nápojů, polévek, omáček
Vhodný k zahušťování šťáv nebo džemu
Objem 27 l
Kapacita až 14 zavařovacích sklenic (objem 1 litr)
Jednoduchá údržba díky hygienické nerezové oceli, která nemá vliv na chuť a vůni jídla
Topná spirála je krytá topným nerezovým dnem
Vestavěný výtokový kohout vhodný pro stáčení svařeného vína, čaje, punče nebo jiných horkých nápojů
Dva režimy zavařování:

• Nastavitelný časový spínač 5 minut až 12 hodin (v krocích po 1 minutě)
  • Funkce nepřetržitého chodu – Funkce udržování teploty

Domácí výroba zavařeni umožňuje kontrolu na množstvím přidaného cukru a jiných ingrediencí, jako barviva, aromata, konzervanty a chemické látky v podobě E.
Rychlý a bezpečný ohřev
Plynule nastavitelný termostat 30 až 100 °C (v krocích po 1 °C)
Automatická regulace teploty
Zvuková signalizace dosažení nastavené teploty
Plastové víko s praktickou rukojetí
Tepelně izolované rukojeti
Prostor pro uložení přívodního kabelu
Dvojnásobné bezpečnostní jištění:

• Pojistka proti přehřátí
  • Ochrana proti přehřátí při provozu naprázdno

Příslušenství:
Nádoba zavařovacího hrnce
Rošt na zavařovací sklenice s průměrem 31,1 cm
Odnímatelné víko s praktickou rukojetí
Přívodní kabel

Kapacita hrnce: cca 27 l
Nastavení teploty: 30–100 °C

• , zakoupeno v Spořílek.CZ

• , zakoupeno v planeo.cz

Snadná obsluha a údržba, super.

• Jednoduché ovládání a manipulace, skvělý pomocník zavařuju maso, zeleninu a musím ho doporučit, pohlídá si teplotu i čas zavařování

bezva, není co vytknout

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta89 Kč94 % • 29 216 recenzíDalší informace

• zavařování je mnohem snadnější, snadná obsluha, nerezová a kvalitní nádoba, velký prostor k zavařování, displej

spokojenost

• velká kapacita
    • zavařuje a dá se použít jako várnice což se občas hodí
    • kvalitní a pevné nerezová nádoba
    • snadné použití
    • nemám

skvělá věc, zavařování neskutečně usnadní

• , zakoupeno v APOLLOs.cz

• Opravdu velký objem 27 l
    • Umí nejen zavařovat ale dá se použít i jako várnice
    • Má pojistku proti přehřátí
    • Nepřipaluje
    • Snadné čištění a údžba

• Naprosto fantastický hrnec nejen na zavařování.
    • Zavařuji od té doby co ho mám úplně všechno, co kolem mě roste :D.
    • Je také super na rodinné nebo firemní akce jako čajovar, nebo používáme na svařák a dokonce i ohřívání guláše.
    • Velmi snadné ovládání a čištění.
    • nemám co bych vytkla

Maximálně doporučuji

• , zakoupeno v tipa.eu

Kohoutek se musí při vypouštění držet.

• , zakoupeno v MNOHO

• Ovládání
  • , zakoupeno v Alza.cz

oproti starým klasickým zavařovacím hrncům se to nedá srovnat. Žádné hlídáni teploty a času, prostě nastavím požadované a hotovo, mohu se věnovat jiné činnosti.